USB disklerden veri kurtarmak

Android için Veri Kurtarma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.8 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Galileo Best Free Download
Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız da ücretsiz olarak kullanabileceğiniz USB disklerden veri kurtarmak uygulaması günlük hayatta pek çok alanda veri taşımak ve saklamak için kullandığımız USB'lerden başarılı bir şekilde veri kurtarma

Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız da ücretsiz olarak kullanabileceğiniz USB disklerden veri kurtarmak uygulaması günlük hayatta pek çok alanda veri taşımak ve saklamak için kullandığımız USB'lerden başarılı bir şekilde veri kurtarma işlemini sağlamaktadır. 

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz USB disklerden veri kurtarmak uygulaması veri kurtarma konusunda oldukça başarılı ve hızlıdır. Yanlışlıkla biçimlendirilen, bozulan USB belleklerinden fotoğraf, ödev ve verilerinizi başarılı bir şekilde güvenle geri alabilirsiniz. Okul projeleriniz kaybolmasın USB disklerden veri kurtarmak uygulaması çok işinize yarayacak. Kaza sonucu verilerinizi kaybettiğiniz USB belleklerden USB disklerden veri kurtarmak uygulaması ile onları geri getirin. 

USB disklerden veri kurtarmak indir